Conductix-Wampfler

Conductix-Wampfler firması hareketli mekanizmalara enerji ve veri transferi sağlayan sistemlerin dünya çapındaki lider üreticisidir.

Conductix-Wampfler’in en önemli özelliği ve başarısı hareket eden, yer değiştiren mobil sistemlere sağlanan enerji ve veri transferleri için özel çözümlerin geliştirmesi, üretmesi, teknik desteğin sağlanması ve montajıdır.

Kendi alanındaki tartışılmaz uzmanlığının yanı sıra firma sunduğu uygulamalar konusundaki tecrübe ve becerisi ile de ön plana çıkmaktadır : böylece günümüzde enerji ve veri transferi için yaygın olarak kullanılan kablo taşıma arabaları , enerji iletim baraları, kablo taşıma zincirleri, yaylı kablo sarma tamburları, motorlu kablo sarma tamburları, kayıcı halka gövdeleri ve hatta temassız enerji transferi gibi teknik uygulamaları tek çatı altında birleştirmiştir.  Bu durum müşteriler için hem belirli bir üründen bağımsız teknik danışma , hem de tek elden uygulama için en mükemmel teknik çözümü elde etmek anlamına gelir.

Conductix-Wampfler’in yaylı kablo makaraları çeşitli hareketli ekipmanların üzerine otomatik kablo sarmak için kullanılır. Bunlar arasında kaldırma ve diğer malzeme taşıma cihazları; örneğin portal vinçler, kıskaçlar, mıknatıslar,asansör ve çalışma platformları, makineler, mobil vinçler,transfer arabaları ya da temizleme sistemleri yer almaktadır.

Bunlar özellikle palet tabanlı makinelerdir ve yatay ya da dikey olarak düz bir çizgide hareket ederler. yay tahrikli kablo makaralarının üzerinde kullanım için Conductix-Wampfler hareketli makinelere düşük voltajlı elektriksel güç ve kontrol sinyallerini aktarmak üzere özel sarma kablolarının geniş kapsamlı bir yelpazesini sunmaktadır.

İndirilebilir Dökümanlar

 

Conductix-Wampfler Kablo makaraları ağırlıklı olarak atölyelerde ve endüstriyel uygulamalarda elektro mekanik olarak tahrik edilen aletlere enerji kaynağı sağlamak için kullanılır. Şirketlerde güvenlik düzeylerini artıracak ve kabloların çalışma ömrünü arttıracak şekilde kablolar, atölye zemininde serili değildir. Conductix-Wampfler, 7 metreden fazla sarım uzunluğa ve 2 x 1 mm ² ‘den itibaren başlayan ebatlara sahip kablo makaralarını, 8 x 1,5 mm ²  ve 30 metreden fazladan uzatma uzunluğuna ve tank vagonlarını topraklama için uygun olan makaralardaki için 1x16mm ² ve 15 metre uzatma uzunluğuna kadar farklı uzunluk ve ebatlarda piyasaya sunmaktadır.

İndirilebilir Dökümanlar