Upload Image...

PROFİLİMİZ;

EVOX A.Ş. Otomotiv, İnşaat, Genel Endüstri ve Ambalaj Sektörlerinde, yıllar içinde kazanılan tecrübeleri, yeni ve farklı bir anlayış ile yurt içinde ve dışındaki müşterileri ve iş ortaklarıyla çalışmak için kuruldu.

Temel amaç; konularımızda tekliflendirmeden teslimata ve satış sonrasına tüm süreçlerde, ihtiyaç duyulan her konuda özel ve anahtar teslimi hizmet vermektir.

Rekabetin çok yoğun olduğu günümüzde, sürekli fiyatla rekabet etmek yerine, kaliteli ürünler ve çözümler ile fark yaratarak var olmak, kalıcı olmak ve istikrarlı büyümek stratejisini benimsemiştir.

EVOX A.Ş. olarak değişim, yeni teknolojilerin yakından takibi, enerji verimliliği, kaliteli mühendislik ve işçilik hizmetlerimiz fark yaratabileceğimiz alanlardır.

VİZYONUMUZ;

Yerli ve yabancı müşterilerimize, bütçe ve zaman odaklı bir çalışma temposu içinde, optimum mühendislik çözümleri üretmek, kaliteli ve hızlı hizmet felsefemizle, hem ekonomi yaratmak, hem de müşteri memnuniyetini kazanmaktır.

Sahip olduğumuz mesleki sorumluluk duygusuyla, özellikle yurt dışında edindiğimiz uluslararası normlar ve uygulama yöntemleri hakkındaki tecrübelerimizi paylaşarak, sektörümüzde bilgi paylaşımının ve mühendislik kalitesinin artmasını sağlamaktır.

Yoğun rekabet yaşanan sektörümüzde etik değerlerin yaygınlaşmasına katkıda bulunmaktır.

Özetle, tamamladığımız projelerin niceliğinden çok, bunların nitelikleriyle ve hizmet kalitemizle adımızdan söz ettirerek, dost ve sadık bir çevre yaratmak ve bu yolla sektörün ileri gelen şirketleri arasında yer almaktır.

MÜMİN ÖZKAN
GENEL MÜDÜR

Saygı kazanılır, dürüstlük takdir edilir. Sadakat ve bağlılık ancak

güven ile  oluşur. 〈 Anonim 〉