FELTBİ 

Feltbi Türkiye’de ve dünyada gelişen teknolojiye uyumlu olarak izolasyon sektöründe Nonwoven üretim izoBOZZ ürünleri ile ısı ,ses ,nem,küf ve deprem yalıtım malzemelerinin satışı ile başladığı yolculuğuna ,aynı zamanda üreticisi olduğu Feltbi Dekor ürünleri ile de devam etmektedir. İzoBOZZ Nonwoven teknolojik ısı, ses, nem, küf, deprem yalıtım ürünlerinin ve Feltbi Dekor ürünlerinin Türkiye ve Yurt dışı pazarlama ,satış ve dağıtımını yapan ve aynı zamanda üretime de atılarak ülkemize ve yalıtım sektörüne yeni malzemeler kazandırmanın haklı gururunu yaşayan, güvenilir ticaret anlayışı ile yalıtım sektöründe yükselen bir marka olmuştur.
Ürünlerimiz ile ilgili sıkı sertifikasyonlandırma aşamalarına geçmiş ve uzun soluklu yolculuklarımız neticesinde, elde ettiğimiz test sonuçlarımız ile ürünlerimize olan güvenimiz her seferinde katlanarak artmıştır.


İran, Irak, Ürdün , Azerbaycan, Bulgaristan, Beyaz Rusya, Gürcistan, Kazakistan, Rusya, Özbekistan, İngiltere, Fransa ya da Türkiye’deki değerli müşteriler ve ülke distribütörlerimiz aracılığıyla ihraç kaydı ile satış yapmaktadır.
Feltbi Türkiye’deki ve dünyadaki tüm kullanıcılara teknik destek vermektedir.38 yıllık mimari tecrübemizi sizlerle paylaşarak sorunlarınıza daha hızlı cevap verebilmek hedefimizdir.
Ürünlerimizin çevreye ve insana duyarlı olması, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için çok çalışmamız gerektiğini bilerek sürekli AR-GE çalışmaları ile yalıtım sektörüne yeni ürünler kazandırmak için emek harcıyoruz.


Hızlı cevap, doğru bilgilendirme ve bunun sonucunda da karşılaştığımız müşteri memnuniyetleri bizi daha çok çalışmaya şevklendirmiştir.
Ürünlerimizi kullanan müşterilerimizin memnuniyeti ise doğru yolda olduğumuz bizlere kanıtlamaktadır.
Amacımız yalıtım sektöründe bize duyulan güveni sarsmadan, emin adımlarla büyüyerek, yalıtım sektöründe farklı ürünlerimiz ile ömür boyu gerçek yalıtımı sağlamaktır.