BIANDITZ

BIANDITZ BİTS UÇ ÇEŞİTLERİ VE ÖZELLİKLERİ

EXTRA ACB II

En önemli özelliği tork uygulama esnasında 60˚ katlanmış oluklar sayesinde tepki kuvvetini azaltarak vidadan kurtulma riski azaltılmıştır. Mavi inci rengi ile üretilen bu uçlar profesyonel bir uçtan beklenen sertlik, esneklik ve kavrama özelliklerini mükemmel seviyede yerine getirir. Daha az eforla daha çok sıkma yapmanızı sağlayarak yaralanma risklerinin azaltılmasına katkı sağlayan ACB II serisi günümüz teknolojisi ile üretilebilen en etkili uç olarak endüstride yerini almıştır.

Sertlik 57 – 60HRC

TIN – CVD

TIN Titanyum CVD kaplamalı uçlar. Yoğun montaj koşulları için özel olarak taşarlanmıştır. Eğer bits ucunuz kullanım sırasında sorun çıkarıyorsa bu titanyum kaplamalı uçlar yüksek yüzey sertliği sayesinde 10 kat daha uzun kullanım ömrü sağlayacak, sert yüzeyi sayesinde aşınma parçalarının oluşmasını önleyecektir. Ayrıca yüksek etkide paslanmaya dayanıklıdır.

Sertlik 2400-2600 HV

EXTRA

Güçlü ve temel özellikler içeren bir kombinasyon ile kullanım ömrü uzundur. İmalat koşullarında vidalama makinaları için uygundur. Özel molibden-vanadyum çelik alaşımından üretilmiştir.

Sertlik 60-62 HRC

TICN

PVD teknolojisiyle titanyum carbo-nitrür ile seramik kaplanmıştır. Titantum kaplamalı uçlardan daha sert olmakla birlikte daha yüksek sürtünme katsayısına sahiptir. Olağanüstü sertliği ve direnci EXTRA modelindeki esneklik ile çok proeosyonel bir uç ortaya çıkmıştır. Gövde özelliğ EXTRA model karakteristiğindeolup sadece vida ile temas bölgesine uygulanan 2 mikron kalınlığındacarbo-nitrür uygulanarak üretilir.

Sertlik 2500 HV (Uç kısmı)