Pronomic

Ergonomik kaldırma ekipmanlarıyla işinizi güçlendirin

Pronomic, İsveç’teki üretim tesisinde dünya çapındaki müşteriler için ergonomik kaldırma ekipmanları geliştirir ve üretir. Kaldırma arabalarımız, 325 kg’a kadar olan eşyaların verimli, ergonomik ve güvenli bir şekilde taşınmasına yardımcı olur. Müşterilerimiz çözümlerimizi ruloları, varilleri, kasaları, çuvalları, plastik kapları, panelleri, kapları veya bitmiş ürünleri işlemek için kullanır. Daha iyi kaldırma sağlarlar ve makinelerin beslenmesini/doldurulmasını, malzeme ve aletlerin taşınmasını, bileşenlerin raflara takılmasını vb. kolaylaştırırlar.

Farklı manuel kaldırma operasyonlarınızın daha iyi kaldırılması ve daha akıllı yönetimi sayesinde gerilme yaralanmalarını önlemek harika olmaz mıydı? Kaldırma arabalarımızla, tüm kaldırma hareketleri kontrol edilir, bu da süreçlerinizde güvenliği artırır ve mal ve personelin karıştığı kazaların azalmasına neden olur.

30 yılı aşkın bir süredir müşterilerimiz, dünyanın her yerindeki üretim ve depolama alanlarındaki zorlu ve zorlu kaldırma işlemlerinde yardım sağlamak için bizimle çalışıyorlar. Personelimiz sektörde uzun deneyime sahiptir ve her zaman yapıcı bir tartışma için hazırdır.

Kaldırma işleminizi sabitleyen ve daha iyi ve daha güvenli bir çalışma alanına katkıda bulunan ergonomik kaldırma ekipmanı. Pronomic’e hoş geldiniz!