Interflon MicPol®

Interflon MicPol® - Sürtünmeleri azaltan, üstün performanslı ürünler

Benzersiz MicPol® teknolojisiyle yağlama konusuna devrimsel bir yaklaşım

Interflon ürünleri standart yağlayıcı ve greslere kıyasla, size başka hiçbir üründe elde edemeyeceğiniz performansı ve faydayı sunar. Bunun doğal sonucu olarak parçalar daha az yıpranır, yağlama aralıklarınız uzar, birçok farklı yağlama ürününü stoklamanıza ve tedarik etmenize gerek kalmaz, enerji ve bakım maliyetlerinizde çok ciddi tasarruf elde edilir. MicPol® teknolojisinin size bu alışılmadık deneyimi nasıl sunduğunu aşağıdaki videoda görebilirsiniz!

 


MicPol® teknolojisinin yağlayıcılar arasında bir benzeri daha bulunmaz. Kesinlikle eşsiz bir mikronize etme ve polarizasyon tekniğiyle işlenen mikropartüküllerin özel seçilmiş katkılarla birleşiminden meydana gelir.

Mikronizasyon: Metal yüzeylere en iyi şekilde işleyip mükemmel bir yağlama yapabilmek için partikül büyüklükleri 0.05-15 mikron arasında optimize edilerek katkıların performansı benzersiz şekilde arttırılır.

 

Maliyetlerinizi düşürmek için

Interflon genel sanayide ve gıda üretiminde kullanılan makine ve ekipmanlar için benzersiz performans sunan özel yağlayıcıları üretir. Interflon ürünleri bakım maliyetlerinizi ve enerji maliyetlerinizi düşürerek ekipmanlarınızı ve üretim sürekliliğinizi korur.

Muhteşem yağlayıcı partiküller

Interflon’un MicPol® partikülleriyle güçlendirilmiş ürünleri piyasadaki standart yağlardan tamamen farklıdır. MicPol® partikülleri ultra ince ve uzun ömürlü bir yağlayıcı film oluşturarak sürtünmeyi büyük oranda azaltır.

Uzatılmış bakım aralıkları veya bakıma ihtiyaç kalmaması

Geliştirdiğimiz kendi teknolojimiz sayesinde Interflon ürünleri piyasadaki klasik yağlara kıyasla, aşırı yük altındaki, çok yüksek veya çok düşük ısılardaki, aşırı kirleticinin, tuzlu/tuzsuz suyun, nemin, basınçlı suyun bulunduğu ortamlardaki parçaların aşınmasını ve sürtünmeye maruz kalmasını çok aşağılara çekmektedir.

Evox Endüstriyel Makine ve İnşaat San. Tic. A.Ş.

Reşitpaşa Mahallesi Tuncay Artun Caddesi No: 28/B/B Sarıyer-İstanbul-Türkiye
+90 533 456 7671
info@evox.com.tr